ISIDA centrum s.r.o.

ISIDA centrum s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení s psychosomaticko – psychiatrickou ambulancí, psychologickou ambulancí a denním stacionářem.

Podstatou naší léčby je psychosomatický přístup.

Zařízení je určené pro dospělé pacienty, kteří přicházejí s tělesnými i psychickými potížemi. Snažíme se ke spolupráci získat celou rodinu, ale respektujeme i přání klienta pracovat v léčbě samostatně. S každým klientem tvoříme individuální program léčby. Základem je úcta k člověku a jeho individuálnímu životu – příběhu.

K prvnímu vyšetření v Isidě nevyžadujeme doporučení od jiného lékaře. V psychosomatické léčbě je ale často důležitá spolupráce s odbornými specialisty, u kterých se pacient léčí. Proto zpráva o minulé i současně probíhající terapii na jiných pracovištích léčebný proces usnadňuje a urychluje.

Psychiatrickou medikaci vedeme my nebo ji zajišťuje klientův ambulantní psychiatr a u nás pak probíhá psychoterapie. Určité nemoci vyžadují, abychom léčbu takto rozdělili.

Ke vstupnímu vyšetření se můžete objednat telefonicky na číslech 487 853 303             a 725 881 486 nebo osobně přímo v centru, Hrnčířská 859/84, Česká Lípa.

Léčbu hradí zdravotní pojišťovna, a proto je přístupná i pro lidi s nízkými příjmy.

Máme smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami: 111, 201, 205, 207, 209, 211 a 213

 

Informace dle zákona

GDPR